Startlista KMet

____________________________________________________________________


ELITKLASS


1 Therese Johansson - Fägrings Salty Moonlight

2 Håkan Linde - Inlicios 6th Sense

3 Gunilla Samsson - Krokasmedens Åwaki

4 Emilia Gröndal - Lönnlövets Lotus


ÖPPENKLASS


5 Elsebeth Johansson - Tollartrollets Rönnbär

6 Linda Kronstrand - West Coast Tollers Kvicka Eira

7 Lars Bengtsson Digby - Tollers Direct Hit

8 Emmelie Gunnarsson - River Fox Red Flash of Texmo

9 Linda Roberg - Wildbird Tova Tornado

10 Therese Munk - Krokasmedens Ålways Messy

11 Jennie Weimen - Rödtottarnas Sjöguld

12 Liselott Johansson - Digby Tollers Duck Duck Go

13 Ann Magnusson - West Coast Tollers Diana

14 Liselott Rosenqvist - Krokasmedens Åkerblomma

15 Sandra Svanström - Honey Creek's Toulouse

16 Dennis Niklasson - River Fox Billabong by Lefi

17 Elin Nilsson - Mister Milou's Duke

18 Fredrik Adlemo - Hjärter Dams The Winner Takes It Al

19 Hanna Sandberg - Honey Creek's Saint-Etienne

20 Maria Olsson - Rödtottarnas Vimsa


NYBÖRJARKLASS


21 Annelie Behring - Hjärter Dams Trubaduren

22 Mona Hjelm - Svensdotters Sagolika Saga

23 Rolf Brandt - Amazing Tollers Sugarplum Mary

24 Ann Magnusson - West Coast Tollers Nobless

25 Stefan Ahlebrand - GiHaTass No Boundaries

26 Anna Gustavsson - Agrosofens Fiinish

27 Lisa Antonsson - Segerlyckans Vackra Vega

28 Fredrik Adlemo - Hjärter Dams Fernando

29 Emma Holmes - River Fox Cayenne af Nändy

30 Karin Yllö - Andrummets Radar

31 Linda Kronstrand - West Coast Tollers Plexus

32 Maria Blom - Canagold's Zenith

33 Mai Junker - Renarders California Supra

34 Johnny Andersson - Aquafox Sebring La Mans Curve

35 Christian Lindberg - Doglefox Bumblebee

36 Frida Johansson - West Coast Tollers Twix

37 Madelene Olsson - Tolling Magics Kiwi of Surfer

38 Gunilla Samsson - River Fox Hunkydory By Lefi

39 Hanna Sandberg - Krokasmedens Saffran

40 Linn Costa - Rödrävens Pepper Eye

41 Stefan Ahlebrand - Renarders Bugatti Veyronoz

42 Lisa Svensson - West Coast Tollers Yin

43 Lovisa Rogberg - Hjärter Dams Suspicious Mind

44 Kerstin Dahlén - Bella Novas Tasty Tipi

45 Matilda Hjalmarsson - GiHaTass Noblimente

46 Helene Nilsson - West Coast Tollers Bounty

47 Lisa Ekman - Rödtottarnas Bonemine

48 Ann-Christine Ahlebrand - Swinging Tails Norma Oryx

49 Helena Hasander - GiHaTass Whataya Want From Me

50 Elsebeth Johansson - Amazing Tollers Shinny Upatree














Tollare i Väst

                                en aktivitetsgrupp i Svenska Nova scotia duck tolling retrieverklubben